#YenilmezArmada – Tebrikler Galatasaray

0
78
Galatasaray, YenilmezArmada, Kupa Heyecanı,
Galatasaray Yarı Finalde, Yaşa YenilmezArmada
Blog Yazarlığı, Editör İlanı

Cimbom İçin Çıldırın – #YenilmezArmada

Twitter trending topic gündemi suya yazı yazmak gibidir. Her saat gündem değişir ancak 22 Mart ve 23 Mart 01:30 itibariyle hale tek Türkiye gündemi #YenilmezArmada olarak listenin zirvesinde. Galatasaray Odeabank basketbol takımı rakibi Bayern Münih takımını 72 – 59 gibi ezici bir skorla yenerek adını ULEB Avrupa Kupası yarı finaline resmen kazıttı. Abdi İpekçi salonunda Joseph Bissang (Fransa) isimli hakem tarafından yönetilen maçta rakibine üstünlük kuran takımımız zorlu periyotlar sonrasında Almanları hezimete uğrattı. Her periyotta üstünlüğünü koruyarak soğuk kanlı bir başarı sergileyen Galatasaray önümüzdeki günlerde ULEB Avrupa Kupası için yarı finale çıkacak.

Ülkemizdeki terör sebebiyle dünyanın gözünü diktiği bu musabakada emniyet güçlerimiz sabahın erken saatlerinden itibaren güvenlik seviyesini üst düzeye taşıdı. Özellikle Bayern Münih takımının salona gelişinde ve gidişinde üst düzey önlemler dikkat çekti. Geçtiğimiz günlerde yapılması planlanan ancak terör şüphesiyle iptal edilen Galatasaray – Fenerbahçe  maçını bekleyen ancak hayal kırıklığına uğrayan taraftara Galatasaray takımı bu galibiyet ile moral verdi.

Galatasaray’ı başarılarından ötürü tebrik ederek sonraki maçta başarıla diliyoruz. Seni yeniden kupa sahibi olarak Twitter Trending Topic‘de görmek dileğiyle şanlı Galatasaray.

Sosyal medya kullanıcıları tarafından destek mesajları #YenilmezArmada hasgtag’ı altında yapılmaya devam ediliyor. Avrupa fatihi takımımıza başarılar dileklerimizi sunuyoruz, şampiyonluk yazısını yazmak konusunda da burada onları bekliyoruz. Haydi CimBom, Haydi #YenilmezArmada

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here