Yeni Trend Dekoratif Merdivenler

1
243
Dekoratif Merdiven Fikirleri, Dekoratif Merdivenler, Eski Merdiven Dekorasyon
Yeni Trend Dekoratif Merdiven Modelleri
Blog Yazarlığı, Editör İlanı

Dekorasyonun Yeni Trendi Dekoratif Merdivenler

Son dönemde dekorasyon düşkünleri yeni bir trendin peşine düşmüş durumda. Standart bir dekorasyon ile tasarlanmış evlere dekoratif merdiven modelleri pek uyum sağlamayabilir ancak doğru renkler ve tasarım ile ortaya çıkarılan merdivenlerle salonunuz uyum gösterebilir, yeter ki doğru seçimi yapın.

Dekoratif merdivenler genellikle eski merdivenlerin güzelce temizlenmesinden, elden geçirilmesinden ve sonrasında boyanmasından sonra ortaya çıkıyor ve son derece göze hitap eden farklı bir dekoratif aksesuar olarak evlerimizde yerini alıyor. Merdivenleri koyacağınız yere göre farklı amaçlarla kullanabilirsiniz, örneğin banyoya merdiven koyacaksanız onu havlu tutacağı olarak kullanıp boşta kalan basamaklarına dekoratif sabunlar yerleştirebilirsiniz. Salonunuz için düşünüyorsanız güzel vazolarınız için bir bölüm oluşturmanız mümkün. Belli basamaklarda içerisinde bambu, kurutulmuş dallar ya da canlı çiçekler için bir vitrin alanı olarak kullanabilir boş basamaklar kalırsa buraları ise mum gibi aksesuarlar ile süsleyebilirsiniz. Eğer A harfi şeklinde iki tarafa açılabilen bir merdiveniniz varsa bunu kitaplık olarak kullanmanız bile mümkündür. Tercihinize göre alt basamaklar kitap ve dergiler, üst basamaklara yerleştirilen raf ile biblo gibi nesneler ile son derece farklı bir dekoratif aksesuara kavuşabilirsiniz.

Dekoratif merdivenleri yaratıcılığına bağlı olarak son derece geniş amaçlı olarak kullanmanız mümkün. Emin olun evinize gelecek dostlarınız bunu gördüğünde çok şaşıracaklardır ve nereden aldığınızı soracaklardır. Eğer merdiveni siz yaptıysanız muhtemelen 30 dakika sürecek güzel bir sohbet ile gününüz devam edecektir 🙂 Daha fazla laf kalabalığı yapmadan sizin için derlediğim dekoratif merdiven modellerinin resimlerini aşağıda paylaşıyorum. Resimlere bakarken hayal gücünüzü akışına bırakırsanız son derece özgün modeller ortaya çıkarabilirsiniz.

Resimleri büyütmek için üzerine tıklayabilir ve galeriyi bu şekilde gezebilirsiniz.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here