Türk.net Yeni Kampanyası İle Gönülleri Fethediyor

0
62
Turk.Net İnternet Kampanyası
Turk.Net İnternet Kampanyası
Blog Yazarlığı, Editör İlanı

Türk.net İnternet Sağlayıcısı Ucuz Fiyata Yüksel Hızlı İnternet Sunuyor

Köklü internet sağlayıcılarından TurkNet iletişim Hizmetleri A.Ş. ülkemizde şu ana kadar tüketiciye sunulan adil kullanım kota boyutu en yüksek internet erişim hizmetini tüketiciyle buluşturuyor. Yoğun bir reklam faaliyetine girişen firma TV ve internet mecralarında sıkla boy göstermeye başladı. Diğer internet sağlayıcıları ile fiyat rekabetine girin TürkNet, diğer firmalardan farklı olarak abonelerine Taahhütsüz interneti sunuyor.

Taahhütsüz ADSL İnternet Hizmeti

Hepimizin bildiği gibi bir çok firma ekonomik fiyat ile interneti vaat etme durumunda 12, 24 ya da 36 aylık sürelerle bizlerle sözleşme imzalamayı zorunlu tutuyor ve sözleşme süresi içerisinde hizmet alımını kesmemiz durumunda indirim farkını faturamıza yansıtıyor. TürkNet firması bir fark daha yaratmak adına kullanıcıları ile taahhüt sözleşmesi yapmıyor. Yani dilediğiniz bir anda bu internet alım hizmetini iptal ederseniz sizde herhangi bir cayma bedeli alınmayacak anlamına geliyor.

Adil Kullanım Kotası Yüksek İnternet Hizmeti

Şimdiye kadar bir çok firma adil kullanım kotası olarak satın alınan pakete göre 50 ya da 75 GB boyutlarında adil kullanım kotası olan internet paketlerini bizlere veriyordu. İçinde bulunduğumuz ay içerisinde eğer verilen kotayı aşarsak internet hızımızın düşürülmesi gibi istenmeyen durumlar oluşuyordu ve bu internet kullanıcıları hiçte eğlenceli bir konu değildi. İnternet sitelerinde bulunan yüksek boyutlu resim ya da video gibi içerikler sebebiyle bu kotanın hızla dolması söz konusu. TürkNet bu durumu bir nebzede olsa ortadan kaldırmak adına adil kullanım kotasını 150 GB olarak sunmakta ve bu seçeneğiyle şimdiye kadar tüketiciye sunulan en yüksek boyutlu adil kullanım kotası boyutlu internet paketini tüketiciye sunmaktadır.

Firma web sitesinde 150 GB adil kullanım kotası ile neler yapabileceğinizi şu şekilde anlatmış.

  • 10.000 mail okuyabilirsiniz
  • 2000 resim indirebilirsiniz
  • 1000 çevrimiçi MP3 şarkı dinlersiniz
  • 1000 1dk’lık Youtube klibi seyredersiniz
  • 75 adet 1 saatlik dizi seyredersiniz
  • 50 adet SD veya 25 adet HD film izlersin

Adil Kullanım Kotası Nedir ?

Türk Telekom, SuperOnline, Vodafone gibi internet sağlayıcı yetkisine sahip firmaların hizmet satışı sırasında satın alın internet paketinin içeriğine bağlı olarak değişen bir kotadır. Bu kota ile kullanıma sunulan boyuttan fazla yapılan download işlemleri sonrası kota aşıldığında hattımıza tahsis edilen internet hızı belli bir seviyeye indirilir. İçerisinde bulunduğumuz faturalama dönemi sonuna gelindiğinde internet hızını eski hızına tekrar yükseltilir.

1000 Dakika Evden Her Yöne Telefon Konuşma Paketi

TurkNet’in sunduğu hizmetin satın alınması durumunda abone için evden her yöne 1000 dakika konuşma hizmeti hatta tanımlanır.

Yazar Notu : Oldukça ideal bir paket oluşturduklarını söylemeden demeyeceğim.

Yukarıda bahsedilen bu hizmetlerin aylık ücreti ise sadece 59.99 TL olarak tüketiciye sunulmuş durumda.

Tabi biz şimdi böyle bal-kaymak şeklinde her şeyi güzel ve tatlı şekilde anlattık ancak daha fazla bilgi için firmanın web sitesini ziyaret etmenizi ya da bayileri ile iletişime geçmenizi öneririz. turk.net adresinden ihtiyacınız olan bilgilere ulaşabilirsiniz.

Turk.Net’in Kampanya İçin Hazırladığı TV Reklamı;

Bilgi sokuşturması :  Bu yazı 12 Mart 2016 tarihinde yazıldı, yazım tarihi sonrasında hizmet kapsamında yapılacak değişikliler hakkında bir sorumluluğumuz yoktur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here