Takas Ekonomisine Geri mi Geliyor ?

0
66
Takasyolu.com İle Takas Sayısı Büyüyor
Takasyolu.com İle Takas Sayısı Büyüyor

Hepimiz evlerimizde ya da ofislerimizde kullanmadığımız eşyalara sahibizdir.Bunları ya çöpe atıyoruz ya da satma / başkasına verme yoluna gidiyoruz.Kullanılmayan eşyalar için artık takas yapmak online ortamda mümkün.

19.000 Üyesi İle Takasyolu.com 2.000 takas işlemi gerçekleştirdi

Elinizde artık kullanmadığınız bir ürün olduğunda bunu değiştirmek artık çok kolay.Tüketici davranışları gösteriyor ki son zamanlarda elimizde hastanedeki tedavimizi bile internet üzerinden yaptıracağımızı gösteriyor. Hayatımızı internet yönlendirdiği için yeni girişimlerin büyük çoğunluğu internet girişimleri olarak ön plana çıkıyor. 2013 Yılında yayın hayatına başlayan takasyolu.com isimli internet sitesi ile kullanmadığınız ürünleri takas yapmanız mümkün oluyor.Elbette takas formatlı bir çok hizmet farklı kişiler / siteler tarafından sunulmaktadır ancak sektörün öncüleri ile çalışmanın güvenlik konusunda mutlaka bir artısı oluyor.Takasyolu sitesi ile takas etmek istediğiniz ürün illa kullanılmış olmak zorunda değil, sıfır ürünleriniz içinde takas talebinde bulunabilirsiniz.

Eğer ürününüzü takas etmek istiyorsanız ürüne bir fiyat biçerek yayına almanız mümkündür, yani bu site hem bir takas sitesi hemde ürünleri güvenli bir şekilde satabileceğiniz bir sitedir.An itibariyle ilan vermek ücretsiz durumda, ileride sitenin stratejisi ne şekilde değişecek bunu göreceğiz.

Ancak en eğlenceli kısmı bence takas, çünkü siz bir ürünü buraya koyduğunuzda takaslanacak ürün olarak herhangi bir şey seçebiliyorsunuz, karşı taraftan gelecek teklif tamamen sürpriz durumda. Belki size gelecek takas talebi yeni bir hobi kazanmanıza bile sebep olacaktır.Siteyi incelemenizi önermekteyim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here