Sevgiliyle Yapılacak Romantik Şeyler

0
130
Sevgiliyle Yapılabilecek Şeyler
Sevgiliyle Yapılabilecek Şeyler
Blog Yazarlığı, Editör İlanı

Sevgiliyle Yapılabilecekler Şeyler Listesi

Aslında her uzun süren ilişkinin ortak problemlerinden birisi zaman içerisinde çiftlerin birbirine alışması sebebiyle heyecanın yavaş yavaş solup gitmeye başlamasıdır. Ufak sürprizlerin bittiği noktada yavaş yavaş ilişki rutine doğru yol alabiliyor. İlişkiniz yeni ya da eski olsun fark etmez, aşağıda yer alan listeden size uygun olanını seçerek ilişkinize renk katabilirsiniz.

Not : Eğer yorum bölümünden öneride bulunursanız yayınlamaktan memnuniyet duyarız.

Sevgiliyle Yapılabilecek Romantik Şeyler

Romantik anlar ve aşk tazelemek için bir kaç tüyo.

Klasik Ama Etkili : Güneşin Doğuşu ve Batışı

Hiç vakit geçirmeden hemen arabanıza atlayın ve şehrin dışına doğru bir rota çizin. Manzarası güzel olan bir yüksek tepe bulun ve buraya hemen serilin. Yanınızda yiyecekler ve içecekler almayı ihmal etmeyin, alkol kullananlar için sıcak şarap ya da sıcak bir kahve tavsiyedir. Güneşin doğuşunu ya da batışını beklerken yaşadığınız anılar hakkında konuşmak tabir-i caiz ise ilişkinizin ateşine odun atacaktır.

Dokun ve Etkile : Sevgilinize Masaj Yapın

Dokunmak ve hissetmek sizi yakınlaştırır, hissederek yapılan fiziksel temaslar aranızdaki bağı güçlendirir. Karşınızdakini hissetmenin en iyi yolu yavaş dokunuşlarla masaj yapmaktır, güzel kokulu losyonlar almayı unutmayın.

Nostalji : Anıları Hatırlamak İyidir

Zaman içerisinde çekilen fotoğraflarını düzenli olarak saklıyorsanız bu tam size göre. Anı albümleri hazırlamak eskiden yapılan bir şeydi ancak teknolojinin hayatımıza girmesi tüm fotoğraflarımızı dijital alanlara taşıdı. Çektiğiniz fotoğrafları bastırmak ve bir kolaj hazırlamak için vakit kaybetmeden hemen fotoğrafçıya gidebilirsiniz. Anı albümünde sadece ikinizin olduğu resimlere yer vermekten se karşınızdakinin bile unuttuğu fotoğrafları seçmek hediyeyi alanı şaşırtacaktır.

Yemeğe Gitmek Out, Yemek Yapmak In : Yemek Pişirme Vakti

Özel günlerde 300 ya da 500 TL ödeyerek güzel bir yere yemeğe gitmeyi hemen herkes yapıyor, bunda hiç sıra dışı bir şey yok. Sıradanlığı aşmak için beraber yemek yapmanız iyi bir seçenek. Sizin için anlam ifade eden özel günlerde güzel bir alışveriş listesi hazırlayarak soluğu markette alabilir, sonrasında evinizde güzel bir yemeği beraber pişirebilirsiniz. Bunu yaparken kuru fasulye pişirir gibi değil, mutfakta soft bir müzik eşliğinde yapın. Sofrayı beraber kurun ve kırmızı tonlarında bir süsleme yapın. Mumlarınızda yakıldıysa haydi size afiyet olsun.

Sevgiliyle Beraber Yapılabilecek Aktiviteler

Maçlara Gidin

Futbol ya da Basketbol maçları iyi bir seçimdir, maçı izlerken sevgili kimliğinizden kurtulun, onunla kanka gibi olun ve maça konsantre olun. Emin olun hem maçtan daha çok keyif alacaksınız hem de aynı anda aynı duyguları yaşayacaksınız.

Spor Yapın

Spor yapmak endorfin salgılamanıza sebep olacaktır, endorfin ise insanlarda mutluluk hormonu olarak bilinir. Spor yapmak sizi hem sağlıklı tutacaktır hemde mutlu hissetmenize sebep verecektir. Beraber spor yapmak size iyi gelecektir. Spor yaparken ilişkilerden ya da rutin şeylerden konuşmak yerine spor’a konsantre olmanız ve konuşmanız gerekirse spor hakkında konuşmanız tavsiye olunur.

Sevgiliyle Yapılmaması Önerilenler

Bunlar tamamen kişisel tecrübelerdir ve tartışmaya açıktır. Sevgiliyle uzun süreli kurslara yazılmayın kavga çıkar. Monopoly gibi farklı çiftlerle ya da aranızda rekabete yol açacak oyunları oynamayın gene kavga çıkar.

Bunların dışında elbette bir sürü yapılabilecek aktivite vardır ancak burada tek tek yazmaya gerek yoktur. Yazıdaki amacımız sizlere ufak bir fikir vererek kafanızda gereken kıvılcımı ortaya çıkartmaktır. Size ve eşinize uygun olan şeylerri düşünün ve size uygun olanlar için düşünmeden aksiyon alın.

Şimdiden iyi eğlenceler

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here