Sevgililer Günü Kapımızda

0
138
Doğru Hediye Seçimi, 14 Şubat Sevgililer Günü Hediyesi
Doğru Hediye Seçimi, 14 Şubat Sevgililer Günü Hediyesi
Blog Yazarlığı, Editör İlanı

14 Şubat Sevgililer Günü İçin Doğru Hediyeyi Seçtiniz mi ?

14 Şubat Sevgililer gününe az bir süre kaldı, çiftlerde bir tatlı heyecan bir tatlı heyecan sormayın gitsin.Herkes sevgilisine bir tatlı sürpriz yapabilmek için çeşitli yollar arıyor, kimisi gül alıyor kimisi romantik bir tatil planlıyor kimisi ise farklı bir şekilde sevdiceğinin gönlünü fetih etmeye çalışıyor.

Gün böyle kritik bir gün olunca hediye telaşı alıyor başını gidiyor, kimisi hiç bir şey yapmadan bu günü beklerken kimisi de ciddi şekilde durumu abartıyor.Ben bu yazıyı yazıyorum ancak niyetim ve haddim değildir şunu yapın bunu alın gibi şeyler söylemek.Ben aslında daha çok doğal olmayı samimi olmayı hatırlatmaya çalışacağım.

Sevgiliniz ile illaki özel bir anı geçirmişsinizdir geçmiş zamanda ve bu güzel anı unutulmaya yüz tutmuş olabilir.İşte mutluluk bence burada saklı, geçmişte yaşadığınız güzel anılar hatırlandıkça ilişkinize bir tatlı tebessüm getirir ancak bunu hatırlamak ya da hatırlamak zordur bizim için çünkü Türk milleti olarak çabuk unutmayı pek severiz! size tavsiyem yaşadığınız güzel anıları canlı tutmak için ufak bir kolaj yapın, yani o anı hatırlamaya yarayan kimisi için ufak bir nottur kimisi için bir çiçektir kimisi için ise ufacık bir semboldür. İşte 14 Şubat tarihinde sevgilinizi mutlu etmenin noktası budur, nostalji yapın ve anılarınızı canlandırmanın en iyi yolu neyse onu yapın.Hediye demek illa fiziksel bir kutu içerisinde bir şeyleri karşı tarafa vermek değil aynı anda aynı şeyi düşünerek bir tebessüm etmek anın mutluluğunu yaşamaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here