Samsung Telefonlara Uzak Erişim Desteği Geliyor

0
23
Samsung+, Samsung Telefon Desteği
Samsung Plus Uzak Erişim Destek Uygulaması
Blog Yazarlığı, Editör İlanı

Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge modelleri için Uzak Erişim Desteği Yolda

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung kullanıcıları ile bir adım daha yakın temas için kolları sıvadı. Sürekli olarak Apple ile giriştiği patent davaları ve yeni model telefonları ile adından söz ettiren Samsung, kullanıcı memnuniyetini en üstü düzeye çıkartmak amacıyla Samsung+ adını verdiği uygulama vasıtasıyla yardıma ihtiyacı olan kullanıcılarının talep etmeleri durumunda telefonlarına bağlanacak.

Şimdilik yalnızca Galaxy S7 ve S7 Edge modellerini destekleyen uygulama ile kullanıcının içinden çıkamadığı bir problem olması durumunda direkt yetkili kişi telefona bağlanarak problemin giderilmesinde yardımcı olacak. Son bir kaç yıldır özellikle bilgisayarlarda kullanılan uzak erişim programlarının telefon dünyasına girmesi bekleniyordu ancak biraz geç oldu.

Samsung bu uygulama ile müşteri memnuniyetini üst seviyeye çıkartmayı hedeflemekte ancak destek personellerinin işi oldukça zor olacak. Zira çok çeşitli profillerde kullanıcı olması ve bilgi seviyesinin oldukça değişken olması sebebiyle yorucu bir destek süreci yaşanacağı tahmin ediliyor.

Samsung+ uygulaması şu anda sadece belirli bölgelerde denenmekte ve genel kullanıma ne zaman sunulacağı konusunda net bir açıklama yapılmış değil. Uygulamayı Google Play Store üzerinden ya da Samsung Galaxy Apps üzerinden indirebilirsiniz. Son olarak yakın Samsung ilgili uygulama sayfasında yakında Galaxy S6 Edge +, Note 5 ve TAB S2 modelleri içinde desteğin geleceğini duyurdu. Detaylı bilgi için Samsung Sayfasını buradan ziyaret edebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here