DijitalTrend.net Kullanım Koşulları

Kullanım Koşullarımız

dijitaltrend.net sitesine ziyaret gerçekleştiren tüm tüzel ve gerçek kişiler, aşağıda detayları verilen kullanım koşullarını kabul etmiş sayılmaktadır. Bu şartları eksiksiz olarak kabul etmiyorsanız sitemizden çıkış yapmanız gerekmektedir.

  • Bu sitede yer alan tüm içerikler (yazılar, resimler, grafikler, istatistikler, yorumlar ya da diğer tüm içerikler) herhangi bir hastalığın tedavisinde tanı olarak, teşhis ya da tıbbi bir öneri niteliği taşımamaktadır. Aynı şekilde site içerisindeki yazıların hiçbirisi bir aracın, aletin ya da donanımın tamiri veya yeniden düzenlenmesi için bir talimatname değildir ve asla bu nitelikleri taşımamaktadır. Bu site üzerinde okuduğunuz, izlediğiniz ya da baktığınız tüm içerikler sadece bilgilendirme amacıyla oluşturulmuştur. Site içerisinde yer alan yazı, video, fotoğraf ya da yorumlardaki  görüşleri uygulamak ya da bu bilgileri referans olarak kabul edip üzerinde yapılacak çalışmalardan doğacak olumsuz durumlardan dijitaltrend.net hiç bir şekilde sorumlu değildir.
  • Bu sitede yer alan ürün/hizmet incelemeleri sadece bilgilendirme amaçlıdır. Tüketicinin ya da ziyaretçilerin bu site içerisinden görerek satın aldığı bir ürünün eksik, hasarlı ya da amacına uygun olmayan bir ürün olması durumunda bu sorumluluk tamamen tüketiciye aittir, burada yer alan ürün/hizmet incelemeleri tüketicinin satın alma yapması için bir referans bilgisi değildir. Satın alma kararı öncesinde ilgili ürünün üreticisinden en doğru bilgiyi almanızı önermekteyiz.
  • Ziyaretçilerimiz sitemizden aldığı tüm bilgileri nasıl kullanacağı konusunda özgürdür ve tüm sorumluluk kendisine aittir. Sitede yer alan bilgilerin kullanımı, yorumlanması ve sonuçları tamamen ziyaretçimize aittir, ziyaretçimiz bu sitede yer alan kullanım koşullarını okuyarak dijitaltrend.net üzerinde yer alan tüm içeriklerin bilgilendirme amacıyla yapıldığını, burada bulunan bilgilerin bir tavsiye niteliği taşımadığını kabul, beyan ve taahhüt eder.
  • Sitemizden faydalandığınız konuda herhangi bir probleminiz varsa ilgili konu hakkında yeterliliği ve yetkinliği olan kurumlardan/kişilerden profesyonel yardım ve danışmanlık almanızı şiddetle tavsiye ederiz.
  • Sitemizde yer alan ve 3. şahısların yaptığı her türlü yorumlardan, eklediği yazıdan ve fotoğraflardan bu içerikleri ekleyen/oluşturan kişi sorumludur ve dijitaltrend.net kesinlikle bu yazıların, yorumların ya da fotoğrafların içeriğinden sorumlu değildir. Bu bilgilere dayanarak hareket etmek tamamen kişinin kendi sorumluluğundadır. Bazen bu tarz içerikler reklam amacıyla yapılmış ve yanıltıcı olabilir.
  • Sitemizde herhangi bir içerik, resim, yorum, video v.b. paylaşanlar bu bilgilerin gizli olmadığını ve tüm internet, yazılı ve görüntülü iletişim aletlerinde kamuya açık bir şekilde paylaşılabileceğini kabul etmiş sayılmaktadır.
  • Sitemiz üzerinde yer alan ve farklı sitelere verilen bağlantılarla ilgili yaşanabilecek sorunlar sebebiyle ya da yorum kısımlarını bırakılan ziyaretçi düşünceleri içerisine eklenen bağlantılardan da bu site sorumlu değildir, ilgili bağlantıyı açmak ya da açmamak ziyaretçimizin insiyatifindedir ve sorumluluk kendisine aittir.

Eğer okumadıysanız Gizlilik Politikamıza buradan ulaşabilir, görüşleriniz ya da şikayetleriniz için iletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.