IOS 9.3.1 Yayınlandı

0
50
Apple IOS 9.3.1, Apple IOS 9.3 Safari Kilitlenme Sorunu
Apple IOS 9.3 Safari Kilitlenme Sorunu
Blog Yazarlığı, Editör İlanı

Apple, IOS 9.3’te Olan Bazı Hatalar İçin IOS 93.1’i Yayınladı

Geçtiğimiz haftalarda Apple’ın iPhone SE ürününü tanıttığı etkinlikten hemen sonra IOS 9.3 yayınlanmıştı (ilgili haberimiz için tıklayınız), yeni gelen işletim sistemi ile beraber bir takım yenilikler kullanıcılara sunuldu. Daha 9.3’e geçmeyen kullanıcılar olmasına rapmen 9.3’ten hemen sonra 9.3.1 versiyonu Apple tarafından kullanıcılara sunuldu.

IOS 9.3.1 versiyonunun bu kadar kısa bir sürede yayınlanmasının sebebi hem 9.3 deki ciddi bir takım hataların giderilmesi. 9.3 versiyonunu kullanan kullanıcılar safari ya da diğer browserlarda yer alan bir link’e tıkladıklarında browser tamamen donabiliyordu. Bilinen bu hata 9.3.1 ile giderildi. Sadece 35 megabayt olan bu güncellemeyi en kısa sürede yükleyerek browser deneyiminizi üst düzeye çıkarabilirsiniz.

Diğer üreticilerin kullandıkları işletim sistemlerine oranla daha stabil ve hızlı çalıştığı düşünülen IOS’ların bu kadar basit bir hata sebebiyle yeni bir güncellemeye gereksinim duyması kullanıcıları tarafından oldukça eleştirilmiş durumda.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here