Hakkımızda

DjitalTrend.net Hakkında Bilgi

Kendimizden Kıcasa Bahsedelim

Uçsuz bucaksız internet dünyasında sürekli olarak bir arayış içerisindeyiz. Bazen aradığımız bilgiler çok kritik bir öneme sahip olabiliyor ve kısa sürede içerisinde aradığımız bilgiye ulaşmak istiyoruz ancak karşılaşılan sonuçlar yeterince tatmin edici olamayabiliyor. İşte bu yüzden bu site var, internette yer alan ve yetersiz olarak gördüğümüz bilgiler hakkında yazılar yazıyoruz ve internet kullanıcılarına elimizden geldiğince fayda sağlamayı amaçlıyoruz. Eğer bir şekilde bu yazıyı okuyorsanız bizi merak etmişsinizdir, buda gösteriyor ki amacımızı yerine getirmeye başlıyoruz.

Doğru bilgilerin verilmesi konusunda kararlılığımızı sürdürürken bir yandan da toplumu meşgul eden, trend konular hakkında içerikler oluşturmaya çalışıyoruz. Kimi zaman bir sosyal medya fenomeni hakkında bir yazı yayımlarken pat diye iş dünyasının ciddiyetine sahip konulara geçebiliyoruz. Bazen sevilen ve beklenen filmler hakkında haddimiz olmadan üç beş eleştiri yaparken mevsimine göre yazılar hazırlayarak olası trend konularını ön görmeye çalışıyoruz.

Kısacası amacımız içerik oluşturmak ancak bunu yaparken dolgun ve işe yarar içerikler oluşturma konusuna özen gösteriyor ve bu içerikleri ziyaretçilerimize hiç bir karşılık beklemeden sunuyoruz. Sitemizin varlığı ve maliyetleri çalıştığımız çözüm ortaklarından sağladığımız gelirlerle giderilmektedir. Bu sebeple sitemizin çeşitli yerlerinde bazı firmaların reklamlarını ya da tanıtıcı ürünlerini görebilirsiniz, aynı şekilde 3. taraf reklam sağlayıcılarının sitemiz ve sizin alışkanlıklarınıza dayalı olarak özelleştirilmiş reklamlarına rastlamanız olasıdır. Fakat gelir elde edeceğiz reklam alacağız diye asla ve asla ziyaretçilerimizi reklamlara boğmuyoruz ve boğmayacağız.

Sitemizde mümkün mertebe yayına aldığımız her içeriği ve reklamı dikkatlice gözden geçiriyoruz, toplum ahlakına uygun olmayan hiç bir konunun sitemizde yer almamasını sağlıyoruz. (Gençlerin zihinsel ve fiziksel gelişimini olumsuz etkileyecek ancak genel ahlak dışı olmayan konularda yazının başında bunu koca koca harflerle belirtiyoruz.) Bunu yaparken ziyaretçilerden gelen yorumlara da özen göstermeye çalışıyoruz. Olur da bir şekilde bu konular gözümüzden kaçarsa bize hiç çekinmeden iletişim sayfamız üzerinden sitemde bulunabilirsiniz.

Bizlerin Yazılarını Düzenli Takip Etmek Dışında Bizimle Yapabilecekleriniz

Öncelikle biz her türlü konuda iş birliğine açığız, eğer kafanızda bizden istifade edebileceğiniz bir fikir varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizden farklı alternatifler gelmediği sürece bizimle işbirliği yapabileceğiniz konular;

  • Uzmanı olduğunuz konularda bizim için, kendiniz için ya da “onlar” için yazılar yazabilirsiniz:
    Biz sayısı az ama hayalleri fazla bir ekibiz, dolayısıyla gün içerisinde iş yükümüz çok fazla, içeriklerin oluşturulması, resim ve videolarla süslenmesi, moderasyon kontrolü gibi konular üst üste gelince bizi yavaşlatıyor. Herhangi bir konuda kendinize güveniyorsanız ve “bu yazılar trend olur, ben hazırlayabilirim bunları” diyorsanız editör koltuğumuz sizin için hazır. Yazdığınız yazılarla ilgili gelebilecek reklam çalışmalarında gelirimizi sizinle paylaşabiliriz. “Ben bunu hayır için yapıyorum arkadaş” diyorsanız şu anda modeli üzerinde kafa yorduğumuz ancak yakın zamanda hayata geçirmeyi planladığımız kamu yararına faaliyet gösteren organizasyonlara sizin payınızı sizin adınıza bağış olarak gönderebiliriz. Yani amacınız gelir kazanmak dışında sadece yazı yazmak ise ve bunun geliriyle ilgilenmiyorsanız sizin adınıza bağışta bulunmak bizi mutlu edecektir.
  • Doğru mecrada uygun reklam stratejileri marka bilinirliğinizi arttıracak ve size gelir olarak dönecektir:
    Reklam formatları ile ilgili olarak şu anda modelleme yapmaktayız, yakın zaman içerisinde dijitaltrend.net üzerinden faydalanabileceğiniz reklam opsiyonları hakkında detaylı bilgileri Reklam ve Sponsorluk sayfamızdan sizlere sunacağız.
  • Hayal Gücünüz:
    Dediğimiz gibi bir her türlü öneriye açığız, “şöyle yapabilir miyiz” dediğiniz her türlü konu için iletişim formumuz bu sayfada sizleri bekliyor.

Diğer önemli sayfalarımız : Gizlilik PolitikamızSite Kullanım Koşullarımız