Güneşin Kızları 39. Bölümde Final Mi Yapıyor?

0
145
Güneşin Kızları Final Yapıyor
Güneşin Kızları Final Yapıyor
Blog Yazarlığı, Editör İlanı

Kanal D kanalının 2015 yaz sezonu için yayın hayatına başlattığı ve yapımcılığını Süreç Filmcilik’in üstlendiği Güneşin Kızları isimli dizi 39. bölümü ile final yapmaya hazırlanıyor söylentisi ortalığı karıştırdı.

Gerçekten Güneşin Kızları Bitiyor mu ?

Yaklaşık 1 yıldır ekranlarda görmeye başladığımız ancak kısa zamanda büyük bir izleyici kitlesi edinen Güneşin Kızları adlı dizi final yapıyor. Sadullah Celen tarafından yönetilen ve senaryosunu Deniz Dargı ile Cenk Boğatur’in üstlendiği son zamanlarda fenomen olan Güneşin kızları final yaparken dizinin takipçileri sosyal medya mecralarında isyanlarda. İzleyici tarafından kısa süre içerisinde final yapıyor olması sebebiyle tepkilerin odağı haline gelen dizi 37. bölümü ile 12 Mart tarihinde ekranlara gelecek. Bugün Twitter kullanıcıları @gunesinkizlari isimli resmi dizi sitesinin hesabından yapılan açıklama sebebiyle isyanda. Kısa süre içerisinde geniş bir takipçi kitlesi yaratan başarılı dizinin erken final sebebi takipçileri tarafından anlaşılamamakta.

39. Bölüm İle Güneşin Kızları Bitiyor

Kanal D resmi web sitesinde Güneşin Kızları 37. Bölümde; Güneş’in geçirdiği kaza, sırların ortaya çıkmasına yol açıyor! sloganı ile fragman yayınladı, hemen ardından dizinin resimi twitter adresinden Güneşi Kızları dizisinin 39. bölümde final yapacağı açıklandı.

Bünyesinde Emre Kınay, Evrim Alasya, Tolga Sarıtaş, Burcu Özberk, Berk Atan, Hande Erçel, Miray Akay, Meltem Gülenç, Fundan İlhan gibi bir çok başarılı oyuncuyu bir araya getiren dizi’nin resmi facebook sayfasına https://www.facebook.com/dizigunesinkizlari/ adresinden ulaşabilirsiniz.

Güneşi Kızları Oyuncular
Güneşi Kızları Oyuncular

Güneşin Kızları dizisi‘nde ekranlarda yüzünü yeni tanıdığımız bir çok genç oyuncunun ileride yeni projelerle karşımıza çıkacaklarından hiç şüphemiz olmasa da alıştığımız dizinin erken bitmesi sebebiyle burukluk yaşadığımız gerçeği değişmeyecektir.

Güneşin Kızları Twitter’da 9 Mart’da Trending Topics Oldu !

Güneşin Kızları 39. Bölümünde Final Yapıyor
Güneşin Kızları 39. Bölümünde Final Yapıyor

Finali sebebiyle takipçilerinin tepkisini çeken Güneşin Kızları 9 Mart tarihinde yoğun paylaşım sebebiyle Twitter Türkiye’de Trending Topic listesinde 02:43 itibariyle 2. sıraya yükselmiş durumda. Twitter kullanıcılarından bazılarının bu başlığa göndirdiği mesajlar;

Bu diziye sahip çiktigim kadar hayatimda hiç birseye sahip çikmadim bee GüneşinKızları FinalOlmasın pic.twitter.com/QhSJLj4ZTT

— Mase (@EternityDi95) 9 Mart 2016

Sabah uyandığımda her şey eskisi gibi olucak mı.. İyi geceler? GüneşinKızları FinalOlmasın

— Aylin (@thehandemiy) 8 Mart 2016

Kadınlar Günü 100ü suyu hürmetine GüneşinKızları FinalOlmasın

— Havyar Fuantes (@buldum) 8 Mart 2016

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here