Bölgesel İncelme (Zayıflama) Mümkün Mü ?

0
49
Bölgesel İncelme ve Fazla Yağlardan Kurtulma
Bölgesel İncelme ve Fazla Yağlardan Kurtulma
Blog Yazarlığı, Editör İlanı

Lazer Lipoliz Yöntemi İle Bölgesel İncelme

Hızlı teknolojik gelişmeler hayatımıza ve alışkanlıklarımıza yön vermeye devam ediyor. Fazla kiloları olan ve bunları spor yaparak yok edemeyen erkek ve kadınlar için Lazer Lipoliz yöntemi sorunları bitiriyor. Peki Lazer Lipoliz yöntemi nasıl çalışır ve ne yapıyor da bizi bölgesel bazda yağlardan kurtararak incelmemizi sağlıyor ? İncelemeye başlayalım.

Lazer Lipoliz Yöntemi Nedir ? Nasıl Çalışır ?

Lazer Lipoliz için bir cerrahi müdahale yöntemi demek doğru olmayacaktır, ameliyathane ortamında gerçekleşmeyen bir yağ alma yöntemi olarak ön plana çıkmaktadır. Bu yöntemi kesinlikle bir kilo vermek yöntemi olarak görmemelisiniz, çünkü lazer lipoliz uygulamaları sadece vücut şekillendirme yani bölgesel incelme konusunda kullanılması gereken bir yöntemdir. Özetleyecek olarak spor yapıyorsunuz ve bunu diyet ile destekliyorsunuz ancak X bir bölgenizde diğer bölgelere nazaran incelme olmuyor ve sonuç olarak vücut görüntünüz istediğiniz formata gelmiyor. İşte bu durumda lazer lipoliz size yardımcı olabilir ve spor ile incelmeyen bölgeye uygulanarak bölgesel zayıflama işlemi gerçekleştirilebilir.

Lazer lipoliz sisteminin çalışma mantığı basittir. Makine vücuttaki hedef bölgede bulunan yağ hücrelerinin zarlarına lazer ışını göndererek hücre zarını patlatır, dolayısıyla istenmeyen inatçı yağ tabakaları lazer ışını ile yakılarak vücuttan atılması sağlanır ve sonucunda bölgesel zayıflama işlemi gerçekleşmeye başlar.

Lazer lipoliz yöntemi aşırı kilolu ve spor yapmayan insanlarda diyetisyen kontrolünde yapılmalıdır, diyet ve spor programı ile desteklenmelidir. Vücut kitlesinde genel bir sıkılaşma ve kilo verme süreci tamamlanınca lazer yöntemine bölgesel yağlanmalar için başvurulmalıdır. Hedeflenen sonuca ulaşılınca hasta, beslenme ve spor alışkanlığını kaybetmeden hayatını sürmeye devam ettiği sürece bölgesel yağlanma yeniden ortaya çıkmayacaktır.

Lazer Lipoliz İle Bölgesel İncelme Örnekleri

Basen bölgesi büyük ve yağlı olan insanlarda, diz içi bölgesinde ya da kasık bölgesinde yer alan yağların diyet ve spor ile yakılması oldukça zordur ve bazen imkansıza yakındır, bu tarz zor bölgelerde lazer lipoliz oldukça sağlıklı sonuçlar elde etmektedir. Örnekleri çoğaltmak mümkündür. Eğer spor yapıyorsanız ve eritemediğiniz bölgeler varsa lazer lipoliz ile çözüm bulabilirsiniz. Bu yöntem ile vücut şekillendirme sizin için uygun olmayabilir. Yardım almaya gideceğiniz kurum sizi öncesinde mutlaka bir muayeneye sokacaktır ve sorunlarınıza uygun olan çözüm konusunda size bilgi iletecektir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here