8 Mart Dünya Kadınlar Günü – Teşekkürler

0
57
Blog Yazarlığı, Editör İlanı

Bu Topraklarda Kadının Hakkı Var.

İşlerin güçlerin arasında kaybolmuşken bir yandan çalışıyorum bir yandan da diğer bilgisayarımda TV kanalları bangır bangır yayın yaparken bir ara sessizlik oldu. Normalde konsantrasyonu çabuk bozulan birisi olmasam da sebebine bilmiyorum ama zaman zaman bazı şeylere aşırı derecede odaklanabiliyorum. Gene günlerden bir gün Afrika ormanlarında notebook’um ile çalışırken birden kulaklıktaki tanıtım reklamı çınladı kulağımda. Sanki birisi kulağıma fısıldamışçasına duruldum bir anda ve seslere odaklandım. İlgili yayının bitmesinden sonra araştırdım ki aslında beni işimden gücümden alıkoyan şey bildiğiniz boş boş yayın yapan tv programları değilmiş…

Filli Boya’ya Teşekkürler, 8 Mart 2016 Tarihine Özel Çalışması İçin

Çok fazla reklam kokan hareketler yapmak istemiyorum çünkü böyle bir şey yok, zaten markanın böyle bir ihtiyacı yok. 8 Mart Dünya Kadınlar Gününe özel ve oldukça anlamlı bir şekilde yaptığınız reklam çalışması için sizlere çok çok teşekkür ederim Filli Boya. Yazıyı gözüyle okuyanlar merak etmemiştir ama okumayanlar merak etmiştir bu yazı neden burada diye. Oldukça geçerli bir sebep için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz. Zaman içerisinden ilgili videoların yayımlandıkları platformlardan kalkması / değişmesi ihtimaline karşı ulaşabildiğim tüm alanlardan kaynakları ekliyorum.

Facebook Video : https://www.facebook.com/FilliBoya/videos/1171305986213378/

Youtube Video : https://www.youtube.com/watch?v=nsphlP3SGWM

Bu yazı burada çünkü ülkemizin kurtuluş savaşı döneminde karınca kadar küçük olsada safını belli etmek için kağanı sırtında top mermisi taşıyan kadınlarımız var şükürler olsun.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here